logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór programatora do liczników, ECU, immo - XPROG-M czy coś lepszego?

zorbus3 05 Lut 2010 13:17 3275 4
  • #1 7646730
    zorbus3
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam, muszę kupić programator, cena nie gra roli, ma być dobry (tzn obsługiwać jak najwięcej rodzajów pamięci spotykanych w licznikach, ecu, immo itp)
    XPROG-M ?

    Jest coś lepszego ? co z tymi adapterami ?
  • #2 7646763
    edward.iskra
    Użytkownik obserwowany
    Posty: 464
    Pomógł: 13
    Ocena: 119
    Komplet ETL-a z adapterami i jedziesz
  • #3 7646786
    zorbus3
    Poziom 2  
    Posty: 4
    co za ETL ? nie znam
    a może na początek vp990 + UPA (UPA-USB)+hc912+nec+TMS ? powinno wystarczyć prawda ? co byście kupili na początek tak aby nie odsyłać co drugiego klienta.
  • #4 7647596
    HESTA
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Bardziej sprawdzony jest BeeProg niż VP.
    Nie wszystkie HC912 ruszysz (flash i eeprom) zwykłym programatorem do 912. Z ETL idą -> link do ETL'a http://www.etlweb.com/
  • #5 7648153
    zorbus3
    Poziom 2  
    Posty: 4
    czyli konkretnie BeeProg+ do tego ETL do HC tak ? a może wszystko wziąć z ETL ? proszę wskazówki, a może LabTool ? kasa zbytnio nie gra roli

    kolega mówił coś o xprog-m też podobno dobry jest
REKLAMA