Witam, muszę kupić programator, cena nie gra roli, ma być dobry (tzn obsługiwać jak najwięcej rodzajów pamięci spotykanych w licznikach, ecu, immo itp)
XPROG-M ?
Jest coś lepszego ? co z tymi adapterami ?
XPROG-M ?
Jest coś lepszego ? co z tymi adapterami ?