Proszę o pomoc w wyborze programatora do Motoroli m. in. HC908, HC9(s)12 chodzi o układy występujące w samochodówce (Liczniki/Immo/Key/ECU)
Który z tych programatorów kupić:
Te 2 ze strony
http://www.e-tronic.ehost.pl/ (zakładka sklep),
czy np. któryś z tych
http://www.programatory.com/index.php?k69,programator-upa-usb
Może ktoś poleci coś innego?
Który z tych programatorów kupić:
Te 2 ze strony
http://www.e-tronic.ehost.pl/ (zakładka sklep),
czy np. któryś z tych
http://www.programatory.com/index.php?k69,programator-upa-usb
Może ktoś poleci coś innego?