nawalil mi programator bodajze; czy ktos ma moze dostep do schemat lub interesujacej mnie czesci(czy to w ogole da sie naprawic)?
z gory dziekuje
ps zauwalzylem podobne pytanie dotyczace WOB 1600 ale pytam na publicznym "kanale" bo nie wiem czy nie narusze jakiejs netykiety
z gory dziekuje
ps zauwalzylem podobne pytanie dotyczace WOB 1600 ale pytam na publicznym "kanale" bo nie wiem czy nie narusze jakiejs netykiety