Witam was serdecznie
Mam poważny problem
Posiadam komputer z płytą główną gigabyte GA-8I945PL-G
Jak go odpalam to na chwilkę jak by czytał czy chciał dyski cd rom, lecz monitor się nie włącza, lampka od niego aby na chwilkę i gaśnie, a nic nie wyskakuje. Chciałem wgrać nowy bios za pomocą dyskietki zabootowanej, lecz nie mogę znaleźć dobrego sposobu, przeważnie jest jak wgrać bez dyskietki. Czy da się wgrać w takim stanie płyty ?? Kondensatory ok, płyta nie nie taka stara, ok. 2 lat. Nie reaguje też na ram, nawet po wyjęciu powinien piszczeć a nie piszczy,sprawdzałem też na innym piszczku. Zasilacz też sprawdzany testerem i był podłączany również inny zasilacz. Grafika była sprawdzana. Oczywiście resetowałem BIOS i nic to nie daje. Chciałbym go jakoś wgrać, ale czy jest na to sposób?? Procesor Pentium 4, i co zauważyłem jak by się troszeczkę grzał, ciepły radiator robił jak pochodzi chwilę, nie działając.
Mam poważny problem
Posiadam komputer z płytą główną gigabyte GA-8I945PL-G
Jak go odpalam to na chwilkę jak by czytał czy chciał dyski cd rom, lecz monitor się nie włącza, lampka od niego aby na chwilkę i gaśnie, a nic nie wyskakuje. Chciałem wgrać nowy bios za pomocą dyskietki zabootowanej, lecz nie mogę znaleźć dobrego sposobu, przeważnie jest jak wgrać bez dyskietki. Czy da się wgrać w takim stanie płyty ?? Kondensatory ok, płyta nie nie taka stara, ok. 2 lat. Nie reaguje też na ram, nawet po wyjęciu powinien piszczeć a nie piszczy,sprawdzałem też na innym piszczku. Zasilacz też sprawdzany testerem i był podłączany również inny zasilacz. Grafika była sprawdzana. Oczywiście resetowałem BIOS i nic to nie daje. Chciałbym go jakoś wgrać, ale czy jest na to sposób?? Procesor Pentium 4, i co zauważyłem jak by się troszeczkę grzał, ciepły radiator robił jak pochodzi chwilę, nie działając.