logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

bmw e30 1990 1.6 m 40, zepsuty regulator napięcia?

bartek_e30 12 Lut 2010 21:46 2312 2
REKLAMA
  • #1 7685257
    bartek_e30
    Poziom 12  
    Posty: 52
    Pomógł: 5
    Ocena: 13
    Witam mam taki problem... Mianowicie w moim BMW z 1990 roku zażyła się kontrolka ładowania, sprawdziłem napięcie paska akumulatora. Był troszkę luźny więc go naciągnąłem. Jakiś czas było dobrze (może z 10 minut) i znowu zaczęła się zażyć kontrolka ładowania przy czym zaczęło wszystko słabiej świecić aż auto całkowicie zgasło...postało z 20 minut i odpaliło, z trudem ale zawsze... Zauważyłem że przy obrotach powyżej 2tys/min kontrolka się nie pali ale auto się dławi... Większość stawia na regulator napięcia... czy to może być to??
  • REKLAMA
  • #2 7699847
    Elektron 125
    Poziom 18  
    Posty: 301
    Pomógł: 13
    Ocena: 189
    Zmierzyć ładowanie akumulatora, oczywiście na odpalony (to tak w miarę ścisłości) pod pełnym obciążeniem i bez. Oczywiście, pierwszą rzeczą od jakiej bym zaczął to wymiana regulatora napięcia a później zobaczyć co dalej.
  • #3 7704874
    bartek_e30
    Poziom 12  
    Posty: 52
    Pomógł: 5
    Ocena: 13
    był regulator napięcia :)Wymieniony i teraz gra :)
REKLAMA