Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kody błędów i diagnostyka Peugeot 106

27 Lip 2004 15:15 18433 14
  • Poziom 39  
    Witam. Poszukuję opisu kodów błędów Peugeot 106 oraz opisu odczytania tych kodów za pomocą diody podłączonej do złącza diagnostycznego (między które wyprowadzenia itd.) Proszę o info. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Z tego co ostatnio wyczytalem to wszystkie kody bledow do peugeota 106 sa w programie autodata 2005. Jestem na etapie sciagania tego programu wiec dam Ci znac jak juz bede wiedziec na pewno.
  • Poziom 15  
    A jaki ma silnik i z jakiego roku produkcji jest samochód?
  • Poziom 19  
    Nie piszesz jaka pojemność i rok,wszystko zalezy jakie masz gniazdo diagnostyczne,wydaje mi się że masz jednak 30 pinowe,brak możliwości wywołania kodów BLINK,jesli 2 pinowa zielona wtyczka to jest taka możliwość
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam.
    A czy możecie powiedzieć mi drodzy koledzy gdzie w Peugocie 106 znajduje się złącze diagnostyczne?
    Chodzi mi konkretnie o Peugeocika 106 z 92roku, silnik 1,1
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dziękuję.
    Już znalazłem :) Błędy też sprawdziłem. Pozostaje mi tylko wymienić silniczek krokowy regulacji obrotów biegu jałowego.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    mam pytanie jak to podłączyć wszystko ze sobą
  • Poziom 1  
    Mam też peugeota 106 92r 1.1 Świeci kontrolka "K" podczas jazdy nie gaśnie , chciałem odczytac błędy ,znalazłem tą wtyczke pod komputerem i zielona wtyczka jest dwupinowa z jednym kablem.W jaki sposób wymazać ten kod błedów lub sprawdzić czy jest jeszcze jakaś awaria .
  • Poziom 11  
    koloedzy , ja nie widze problemu
    kostka diagnostyczna znajduje się po Lewej stronie silnika pod komputerem, , zielona kostka z 2 pinami, aby wywołać kody błędów trzeba mieć probówkę w postaci diody LED na 12V
    ja takie coś posiadam i kody tez do poszczególnych błędów , jeśli macie pytania to prosż episcie na GG 2171845, bo dużo tu picas a kodó żeby je wszystkie wpisać to jest sporo
    Pozdrawiam
    jeśli będziecie chcieli a nie macie GG to zeskanuję wam cała instrukcję :)
  • Poziom 12  
    Panowie, a czy jeśli na desce rozdzielczej jest kontrolka check engine, to z zamiast dodatkowej diody led podpinanej do złącza diagnostycznego moge odczytać błędy z tej kontroli na desce??