Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kody błędów i diagnostyka Peugeot 106

Krzychu7 27 Jul 2004 15:15 19297 14
Texa Poland
    Krzychu7
    Level 40  
    Witam. Poszukuję opisu kodów błędów Peugeot 106 oraz opisu odczytania tych kodów za pomocą diody podłączonej do złącza diagnostycznego (między które wyprowadzenia itd.) Proszę o info. Pozdrawiam.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Texa Poland
    zaks
    Level 11  
    Z tego co ostatnio wyczytalem to wszystkie kody bledow do peugeota 106 sa w programie autodata 2005. Jestem na etapie sciagania tego programu wiec dam Ci znac jak juz bede wiedziec na pewno.
  • Texa Poland
    maciejek
    Level 15  
    A jaki ma silnik i z jakiego roku produkcji jest samochód?
    kubus4995
    Level 20  
    Nie piszesz jaka pojemność i rok,wszystko zalezy jakie masz gniazdo diagnostyczne,wydaje mi się że masz jednak 30 pinowe,brak możliwości wywołania kodów BLINK,jesli 2 pinowa zielona wtyczka to jest taka możliwość
    Pozdrawiam
    MarcinK.
    Level 10  
    Witam.
    A czy możecie powiedzieć mi drodzy koledzy gdzie w Peugocie 106 znajduje się złącze diagnostyczne?
    Chodzi mi konkretnie o Peugeocika 106 z 92roku, silnik 1,1
    Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    MarcinK.
    Level 10  
    Dziękuję.
    Już znalazłem :) Błędy też sprawdziłem. Pozostaje mi tylko wymienić silniczek krokowy regulacji obrotów biegu jałowego.
    User removed account
    User removed account  
    seba_nowik
    Level 10  
    mam pytanie jak to podłączyć wszystko ze sobą
    przemek55111
    Level 1  
    Mam też peugeota 106 92r 1.1 Świeci kontrolka "K" podczas jazdy nie gaśnie , chciałem odczytac błędy ,znalazłem tą wtyczke pod komputerem i zielona wtyczka jest dwupinowa z jednym kablem.W jaki sposób wymazać ten kod błedów lub sprawdzić czy jest jeszcze jakaś awaria .
    stasiudrobnin
    Level 11  
    koloedzy , ja nie widze problemu
    kostka diagnostyczna znajduje się po Lewej stronie silnika pod komputerem, , zielona kostka z 2 pinami, aby wywołać kody błędów trzeba mieć probówkę w postaci diody LED na 12V
    ja takie coś posiadam i kody tez do poszczególnych błędów , jeśli macie pytania to prosż episcie na GG 2171845, bo dużo tu picas a kodó żeby je wszystkie wpisać to jest sporo
    Pozdrawiam
    jeśli będziecie chcieli a nie macie GG to zeskanuję wam cała instrukcję :)
    dudus17
    Level 12  
    Panowie, a czy jeśli na desce rozdzielczej jest kontrolka check engine, to z zamiast dodatkowej diody led podpinanej do złącza diagnostycznego moge odczytać błędy z tej kontroli na desce??