Witam wszystkich serdecznie.
Czy jest możliwość odczytania błędów za pomącą kodów migowych w
406 2,0 HDI Z 2000 ROKU.
Proszę o opinię i porady.
pozdrawiam
Czy jest możliwość odczytania błędów za pomącą kodów migowych w
406 2,0 HDI Z 2000 ROKU.
Proszę o opinię i porady.
pozdrawiam