Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programator T-300 Użytkowanie

romoo 14 Feb 2010 11:32 5788 5
 • #1
  romoo
  User under supervision
  Czy ma to ktos może i wie jak sie tym pracuje i co potrafi .
  Chodzi mi głównie o vw, renault ,opel, honda,fiat.
  Kosztuje 1kPLN ale jak mam wyżucić w błoto to wole nie.
 • Helpful post
  #2
  maciej123
  Level 24  
  Może dużo choć nie wszystko.
  Francuzy robi dobrze, choć trzeba mieć pin. W Oplach i grupie VAG czyta pin, robi klucze, programuje piloty. Ostatnio bez problemu dopisał klucz w Daewoo, Forda mi nie zrobił jeszcze ani jednego. Myśle że warto mieć.
 • #3
  MRCZ
  Level 17  
  T300 to jest podróbka chińską urządzenia AD100 (koszt chyba koło 30 tyś.), ma dosyć rozbudowaną bazę aut. Jak masz pin to zakoduje kluczyk w większości aut (w zależności od softu jaki ma wgrany). Gorzej ze ściąganiem pinu - z grupy vag ściągnie pin z prostych pamięci. Fordy też co niektóre zrobi. Ogólnie do kodowania kluczyków za te pieniądze warto, ale przy ściąganiu pinu na wiele nie można liczyć.
 • #4
  romoo
  User under supervision
  Ale dla francuzów sie obliczy pin , dla peugeot citroem mam serwisówke, nowych bmw i mercedes i tak nie zrobi, opel vw jak piszecie robi , a co z fiatem bo jeszcze in pozostał ?
  A kupię go . Co mi tam.
 • Helpful post
  #5
  MRCZ
  Level 17  
  Dla przykładu audi, fiat okolice 2000r. będą na motoroli i już można pomarzyć o ściągnięciu pinu. Tak jak pisałem czyta proste pamięci (np. 93c66, 24C04), najczęściej się udaje, jak immo jest w liczniku. Do kodowania - tak, do ściągania pinu - nie, często nerwy można stracić :) trzeba się wspomagać programatorami.
 • Helpful post
  #6
  kamil II
  Level 18  
  Mam to, za taka kase nie ma sie co spodziewac rewelacji, adapterów sporo denerwuje mnie włączanie trzeba potwierdzac wszystko od nowa.