logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[sprzedam] wieża sony HST-471 cd TEAC sub i 2 kolumny

good27 14 Lut 2010 16:53 1608 0
REKLAMA
  • #1 7693614
    good27
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Ocena: 1
    Jak w temacie
    wszystko sprawne
    w skład zestawu wchodzi
    Wieża SONY HST-471
    CD TEAC PD-H300C
    2 kolumny 3drożne o wymiarach 48x26x20 (wys x szer x gl)
    Sub pasywny o wymiarach 44x25x40
    Sprzęt gra naprawdę dobrze :)
    sprzedaje bo kupiłem coś mocniejszego :)
    Żeby nie było nieporozumień Bas ma lekko wgnieciona kopułkę i urwany jeden zacisk co nie wpływa na jakość dźwięku
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Kwota jaka mnie interesuje to 450zl wystawiłem to na allegro jak coś podam link przez gg :)
  • REKLAMA
REKLAMA