Jak w temacie
wszystko sprawne
w skład zestawu wchodzi
Wieża SONY HST-471
CD TEAC PD-H300C
2 kolumny 3drożne o wymiarach 48x26x20 (wys x szer x gl)
Sub pasywny o wymiarach 44x25x40
Sprzęt gra naprawdę dobrze
sprzedaje bo kupiłem coś mocniejszego
Żeby nie było nieporozumień Bas ma lekko wgnieciona kopułkę i urwany jeden zacisk co nie wpływa na jakość dźwięku
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Kwota jaka mnie interesuje to 450zl wystawiłem to na allegro jak coś podam link przez gg
wszystko sprawne
w skład zestawu wchodzi
Wieża SONY HST-471
CD TEAC PD-H300C
2 kolumny 3drożne o wymiarach 48x26x20 (wys x szer x gl)
Sub pasywny o wymiarach 44x25x40
Sprzęt gra naprawdę dobrze
sprzedaje bo kupiłem coś mocniejszego
Żeby nie było nieporozumień Bas ma lekko wgnieciona kopułkę i urwany jeden zacisk co nie wpływa na jakość dźwięku
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Kwota jaka mnie interesuje to 450zl wystawiłem to na allegro jak coś podam link przez gg