Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rejestrator bcs-1604LE-A problem z odtwarzaniem

17 Lut 2010 12:52 2850 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich prosze o radę zamontowałem rejestrator bcs-1604LE-A
    16 kanałowy,przy odtwarzaniu zdarzeń występuje zła jakość obrazu ,klient chce podglądać wyświetlacz na wadze w podglądzie na żywo jest ok.Rejestrator ma kompresję h264,jakość nagrywania w D1 6kl/s.Kamera zamontowana to Samsung
    shc-735,obiektyw 5-50mm computar.Myślałem o innym rejestratorze ale zaporą jest cena,czy miał ktoś podoobny problem?A może ktoś wie jak go rozwiązać

Co to znaczy "zła jakość obrazu"? Mała rozdzelczość, kontrast, czy coś innego? W miarę możliwości proszę wkleić screena. [s]
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Zmienić ogniskową.
  • Poziom 2  
    Witaj crunky dziękuję za odpowiedz,ale wydaje mi się że dobrałem dobry obiektyw,ponieważ odległość kamery od obiektu to jakieś 2m,matryca wagi ma 30/30 i z tej odległości dobrze widać wyświetlane cyfry na wyświetlaczu, problem jest przy odtwarzaniu zdarzeń wyświetlacz jest zamazany coś widac ale to nie to co chciałbym
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Musisz zmienić ogniskową w sensie zawężenia kąta widzenia. W podglądzie na żywo zawsze będziesz miał lepszą jakość niż z nagrania. Tym bardziej ze względu na kompresję h264 implementowaną w BCS. Wyświetlacz musi mieć większą wielkość na ekranie monitora aby skutecznie rozpoznać wyświetlane napisy. Chyba nie masz ustawionego na 50mm obiektywu? W rejestratorze w menu "kompresja" ustaw tryb transmisji: zmienna, jakość na max, Bitrate na najwyższą wartość.
    Możesz wkleić screena?
  • Poziom 2  
    dziękuję za podpowiedzi ,problem rozwiązałem przez zmienienie ogniskowej pozdrawiam