Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

rejestrator bcs-1604LE-A problem z odtwarzaniem

robkol0453 17 Feb 2010 12:52 3006 4
    robkol0453
    Level 2  
    Witam wszystkich prosze o radę zamontowałem rejestrator bcs-1604LE-A
    16 kanałowy,przy odtwarzaniu zdarzeń występuje zła jakość obrazu ,klient chce podglądać wyświetlacz na wadze w podglądzie na żywo jest ok.Rejestrator ma kompresję h264,jakość nagrywania w D1 6kl/s.Kamera zamontowana to Samsung
    shc-735,obiektyw 5-50mm computar.Myślałem o innym rejestratorze ale zaporą jest cena,czy miał ktoś podoobny problem?A może ktoś wie jak go rozwiązać

Co to znaczy "zła jakość obrazu"? Mała rozdzelczość, kontrast, czy coś innego? W miarę możliwości proszę wkleić screena. [s]
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    robkol0453
    Level 2  
    Witaj crunky dziękuję za odpowiedz,ale wydaje mi się że dobrałem dobry obiektyw,ponieważ odległość kamery od obiektu to jakieś 2m,matryca wagi ma 30/30 i z tej odległości dobrze widać wyświetlane cyfry na wyświetlaczu, problem jest przy odtwarzaniu zdarzeń wyświetlacz jest zamazany coś widac ale to nie to co chciałbym
    crunky
    Level 32  
    Musisz zmienić ogniskową w sensie zawężenia kąta widzenia. W podglądzie na żywo zawsze będziesz miał lepszą jakość niż z nagrania. Tym bardziej ze względu na kompresję h264 implementowaną w BCS. Wyświetlacz musi mieć większą wielkość na ekranie monitora aby skutecznie rozpoznać wyświetlane napisy. Chyba nie masz ustawionego na 50mm obiektywu? W rejestratorze w menu "kompresja" ustaw tryb transmisji: zmienna, jakość na max, Bitrate na najwyższą wartość.
    Możesz wkleić screena?
    robkol0453
    Level 2  
    dziękuję za podpowiedzi ,problem rozwiązałem przez zmienienie ogniskowej pozdrawiam