Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niewyraźny i rozmyty obraz z kamer CCTV

22 Paź 2018 13:49 588 3
  • Poziom 15  
    Witam serdecznie.
    Posiadam monitoring -rejestrator BCS-CVR0801A HDCVI oraz kamery BCS-THC4130IR.
    Kamery pracują w rozdzielczości 720. Ostatnio wgrałem aktualizacje do rejestratora BIOS_V3.200.0001.32.R.20171021.bin
    Postanowiłem wymienić kamerki na 1080. Kupiłem BCS-DMQ1200IR-E. Kamera pracuje na ok 25 m koncentryka + zasilanie.
    W rejestratorze przestawiona rozdzielczość na 1080.
    Oraz na nowej kamerce jest jest ostrzejszy ale faluje rozmycie.
    Na zdjęciu 1080 przy furtce widać rozmytą plamę. Właśnie takie plamy falują w różnych miejscach i nieraz pokrywają cały kadr. Nawet gdy obraz jest ostry a pojawi się poruszający obiekt to zaraz rozmywa ten obiekt. Sprawdzałem na krótszym przewodzie i to samo. Co można zrobić by poprawić ten obraz? czy wymiana rejestratora może pomóc?
    720
    Niewyraźny i rozmyty obraz z kamer CCTV 1080 Niewyraźny i rozmyty obraz z kamer CCTV

• Poziom 43  
    Jakie okablowanie, jakie zasilanie?
    Dlaczego kupujesz kamery których rozdzielczości DVR nie obsłuży?
  • Poziom 15  
    W zasadzie to dostałem ją za parę groszy:) Po aktualizacji w rejestratorze jest opcja 1080p

Przewód koncentryczny z zasilaniem 2x0,50
  • Poziom 14  
    Moim zdaniem rejestrator źle obsługuje to nie jest 1080p tylko 1080N i obraz jest źle przetwarzany przez rejestrator. Już taki problem miałem z rejestratorem innej firmy i kamerami 1080P.