Szanowni Państwo,
chciałem prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu przeróbki świateł w Chryslerze Town & Country rocznik 2008. Chodzi mi o pomoc w przerobieniu instalacji elektrycznej tak aby komputer nie wyrzucał błędów, że tylna lampa zdemontowana itp.
Poszukuję schematu elektryki do tego samochodu lub gotowego rozwiązania aby czegoś nie popsuć. Bardzo proszę o wsparcie.
Za pomoc z góry dziękuję.
chciałem prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu przeróbki świateł w Chryslerze Town & Country rocznik 2008. Chodzi mi o pomoc w przerobieniu instalacji elektrycznej tak aby komputer nie wyrzucał błędów, że tylna lampa zdemontowana itp.
Poszukuję schematu elektryki do tego samochodu lub gotowego rozwiązania aby czegoś nie popsuć. Bardzo proszę o wsparcie.
Za pomoc z góry dziękuję.