Wcześniej otworzyłem temat jak dostać się do wnętrza telefonu Siemens C35i. Po ciężkich próbach poradziłem sobie z tym. Potrzebne mi to było ponieważ telefon nie chce się włączać zupełnie. Podczas ciśnięcia przycisku włączania telefon nie reaguje w żaden sposób. W środku nic nie wygląda na zepstue. Bateria na 100% sprawna. Telefon RACZEJ nie jest uwalony programowo (był w rękach 14 latka ale on chyba nic z nim nie kombinował). Nie mam service kabla do niego Podejrzewam że spadła albo coś. Płytka wygląda na nie uszkodzoną (oglądałem przez lupe). Powiedzcie mi jakie są najczęstsze uszkodzenia które mają takie objawy! Z góry dziękuję. Fbz