logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Płyta główna GA-945GCMX-S2 (Rev. 6.6) Pytanie o pamięć

Rapid 25 Lut 2010 16:50 2697 2
REKLAMA
  • #1 7749241
    Rapid
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Witam
    Jako że jestem zielony z komputerami chciałem spytać ile mogę wrzucić pamięci na Gigabyte GA-945GCMX-S2 (Rev. 6.6) Nad mienie że w książeczce od płyty jest napisane
    2 DDRII DIMM memory slots (supports up to 2GB memory) Pytanie czy to znaczy że mogę mieć tylko 2 GB ,czy jeden slot obsługuje do 2GB a to znaczy że mogę mieć 4 GB ?
    W google znalazłem stronkę gdzie natomiast w specyfikacji jest napisane że (support memory up to 4 GB).




    http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-945gcmx-s2_66.html

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 7749460
    Matuzalem

    Poziom 43  
    Posty: 17311
    Pomógł: 1651
    Ocena: 1097
    Bym się informacji na stronie trzymał ( o tym że można 4GB) - tym bardziej, że jeśli spojrzysz na zakładkę "obsługa pamięci", to na liście znajdziesz jakieś moduły o wielkości 2GB.
    Konto firmowe:
    Doradztwo podatkowe
    Wilczyńskiego 25/13, Olsztyn, 10-686
  • #3 7749484
    Wojtek(KeFir)
    Poziom 42  
    Posty: 7605
    Pomógł: 678
    Ocena: 560
    Płyta obsłuży 4gb ramu, po 2gb na slot.
REKLAMA