Witam,
Chciałbym zakupić pamięć ram, aktualnie posiadam 2 GB ( 2 x1GB) na płycie głównej Gigabyte Technology 945GZM-S2 rev 6.6. Na stronie producenta http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-945gzm-s2_66 jest napisane, że obsłuży 2 x DDRII DIMM slots up to 4GB. Czy to oznacza, że max mogę wpiąć 2 kości po 2GB, czy 2 po 4GB. Jaką pamięć wybrać? (obecnie mam Goodram Pc2 5300)?? Czy jest wogóle sens dokupywać (czy komputer odczuje te zwiększenie pamięci)?
Chciałbym zakupić pamięć ram, aktualnie posiadam 2 GB ( 2 x1GB) na płycie głównej Gigabyte Technology 945GZM-S2 rev 6.6. Na stronie producenta http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-945gzm-s2_66 jest napisane, że obsłuży 2 x DDRII DIMM slots up to 4GB. Czy to oznacza, że max mogę wpiąć 2 kości po 2GB, czy 2 po 4GB. Jaką pamięć wybrać? (obecnie mam Goodram Pc2 5300)?? Czy jest wogóle sens dokupywać (czy komputer odczuje te zwiększenie pamięci)?