Witam.
Dostałem ostatnio Nokię 6310i, która była po zalaniu ale działała. Jednakże po kąpieli w wanience, przestała się włączać. Ani MT-BOX ani HWK nie widzą telefonu. Co mam z tym zrobić?
Dostałem ostatnio Nokię 6310i, która była po zalaniu ale działała. Jednakże po kąpieli w wanience, przestała się włączać. Ani MT-BOX ani HWK nie widzą telefonu. Co mam z tym zrobić?