logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6310i po zalaniu i czyszczeniu w wanience - brak reakcji, niewidoczna dla MT-BOX i HWK

MOLOTOW_ 05 Mar 2010 22:00 1651 6
REKLAMA
  • #1 7788950
    MOLOTOW_
    Poziom 11  
    Posty: 67
    Pomógł: 1
    Ocena: 36
    Witam.
    Dostałem ostatnio Nokię 6310i, która była po zalaniu ale działała. Jednakże po kąpieli w wanience, przestała się włączać. Ani MT-BOX ani HWK nie widzą telefonu. Co mam z tym zrobić?
  • REKLAMA
  • #2 7790514
    A_r_K
    Poziom 29  
    Posty: 1596
    Pomógł: 37
    Ocena: 24
    Dobrze była wysuszona po kąpieli ? Może być jeszcze jakieś zwarcie
  • REKLAMA
  • #3 7790771
    MOLOTOW_
    Poziom 11  
    Posty: 67
    Pomógł: 1
    Ocena: 36
    Myślę że wystarczająco długo ją suszyłem. Co proponujesz zrobić?
  • REKLAMA
  • #4 7791695
    mryoyo
    Poziom 15  
    Posty: 240
    Pomógł: 11
    Ocena: 11
    Proponuje wygrzac całą płytke.
  • #5 7791737
    jayu0
    Poziom 37  
    Posty: 3702
    Pomógł: 349
    Ocena: 141
    Jaki pobór prądu jest przy próbie włączenia tel.?
  • REKLAMA
  • #6 7795403
    Chlebus
    Poziom 12  
    Posty: 34
    Ocena: 24
    najpierw po wyczyszczeniu sprobuj wgrac soft jezeli nie bedzie szlo to wtedy grzej ! Grzanie plytki 6310i to ostatecznosc ...
  • #7 7795455
    arem
    Poziom 39  
    Posty: 4615
    Pomógł: 404
    Ocena: 278
    Czy wogóle jest jakiś pobór prądu przy próbie włączenia telefonu??
    Podłącz go pod zasilacz z możliwością zobaczenia czy jest jakiś pobór prądu , jak jest , to wgraj w całości oprogramowanie , jak nie ma , to wymiana CCONT i/lub COBBA i programowanie go.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z telefonem Nokia 6310i, który przestał się włączać po zalaniu i czyszczeniu w wanience. Inni uczestnicy dyskusji sugerują, aby najpierw sprawdzić, czy telefon był odpowiednio wysuszony oraz zmierzyć pobór prądu przy próbie włączenia. Proponują również wgranie oprogramowania po czyszczeniu, a w przypadku braku reakcji, rozważenie wymiany komponentów takich jak CCONT i/lub COBBA oraz ich programowanie. Grzanie płytki jest uważane za ostateczność.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA