Witam mam taki problem otoż wpadla mi na plytę główna śrubka od obudowy komputera po czym jakis czas wszystko było ok komputer pracowal normalnie. Po ponownym uruchomieniu komputera wiatrak na procesorze pracuje dysk nie dziala brak obrazu na monitorze .Sprawdzalem zasilacz wszystko ok.W czym moze byc problem ? Prosze o jakieś rady.