Witam
Dostałem tanio nowy dekoder Datcom 2200S, ten który rozprowadza O Rydzyk
Przy pomocy diseqc bez problemu równocześnie odbieram sygnała Hot Bird oraz Astra.
Jednak czy ktoś wie, czy można zmusić ten dekoder do "czegoś więcej"?
Ma wejście na kartę, co mogę dzięki temu uzyskać?
Jest dodatkowy port aby podłączyć go do komputera, więc czy możliwa jest jakaś zmiana softu, czy tylko update?
Czy można wyłączyc powitalne logo tv trvam na początku?
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam
PS
Słyszałem plotki, że tvn można będzie odbieraż przez dekoder cyfrowy po jednorazowym wykupieniu jakiejś karty. Czy to tylko plotki?
Dostałem tanio nowy dekoder Datcom 2200S, ten który rozprowadza O Rydzyk
Przy pomocy diseqc bez problemu równocześnie odbieram sygnała Hot Bird oraz Astra.
Jednak czy ktoś wie, czy można zmusić ten dekoder do "czegoś więcej"?
Jest dodatkowy port aby podłączyć go do komputera, więc czy możliwa jest jakaś zmiana softu, czy tylko update?
Czy można wyłączyc powitalne logo tv trvam na początku?
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam
PS
Słyszałem plotki, że tvn można będzie odbieraż przez dekoder cyfrowy po jednorazowym wykupieniu jakiejś karty. Czy to tylko plotki?