logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Montaż haka holowniczego – nowy czy używany, homologacja, samodzielny montaż

case 08 Kwi 2010 20:33 4792 4
REKLAMA
  • #1 7936617
    case
    Poziom 10  
    Posty: 41
    Pomógł: 1
    Ocena: 17
    chciałbym sie dowiedziec jak zamontpwac hak do przyczepki w samochodzie a chodzi mi o to czy hak musi byc nowy czy moze byc uzywany czy musi posiadac jakies papiery czy homologacje zeby go zalozyc w aucie czy mozna zamontowac go samemu a potem na przeglad czy cos innego?
    Prosiłbym o odpowiedz

    Popraw pisownię, p. 8.2, inaczej post trafi do kosza,
    manta.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 7936849
    tomaszek0108
    Poziom 14  
    Posty: 135
    Pomógł: 5
    Ocena: 27
    Hak nie musi być nowy , ważne żeby miał tabliczkę z danymi jak maksymalny uciąg przyczepy. Możesz sam go zamontować + jeszcze wiązka elektryczna. Potem na stację kontroli pojazdów sprawdzi instalacje wystawi papier i do wydziału komunikacji.
  • REKLAMA
  • #4 7939426
    case
    Poziom 10  
    Posty: 41
    Pomógł: 1
    Ocena: 17
    a jesli znajde uzywany hak z tabliczka z danymi to mozna go wtedy zamontowac?
  • Pomocny post
    #5 7940219
    tomaszek0108
    Poziom 14  
    Posty: 135
    Pomógł: 5
    Ocena: 27
    Na to nikt nie patrzy że jest używany. Ma być przykręcony i poprawnie podłączana wiązka elektryczna.
REKLAMA