Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP dj 3420 kalibracja

czarodziej 14 Aug 2004 21:44 999 3
    czarodziej
    Level 2  
    Witam, nie ukrywam jestem zielony z tematu :D
    Padł ostatnio wózek, ale z tym jakoś sobie poradzilłem, z tego co tu teraz znalazłem widze że chyba skutecznie. Jednak okazało sie że nie jest to jedyny problem...
    Znalazła sie mała blaszka w kształcie spłaszczonego U i po rozebrani 80% tego masoffca została umieszczona na swoim miejscu (mam nadzieje). Jednak przy okazji kóleczko kalibracyjne po lewej stronie obok silnika straciło swoje oryginalne położenie :( Wstyd sie przyznać ale (niedzielny serwisant) pominołem ten "szczegół"...
    I gdy już wszystko powinno działać pojawił sie problem... papier zatrzymuje sie na końcu rolek i ani drgnie dalej :?
    Czy jetem sobie w stanie sam z tym poradzić ?
    I czy ktoś może mógłby mnie wspomóc wiedzą fachową i... jeśli trzeba, to czy ktoś ma pojęcie jak ustawić to piękne kółko...
    Pozdro i ciesze sie że tu trafiłem :D :D :D
    electro
    Level 18  
    troche malo szczegolow. Ale jesli chodzi o kolko foliowe z kreseczkami na obwodzie to niczego tam sie nie ustawia, te kreski to poprostu punktu odniesienia dla drukarki zeby wiedziala o ile przesunal sie walek podczas pracy silnika. sprawdz czy dobrze wszystko poskladales. Ta drukarka jest tak prosta ze to musi dzialac
    czarodziej
    Level 2  
    Szczegółów... hem... zabiera papier z podajnika i zatrzymuje na dociskach do wałków. To chyba tyle - i nie wiem czemu. Kartka po prostu nie wysówa sie poza dociski ze sprężynkami - zostaje tam ;/ kręcąc ręcznie kółkiem przechodzi gładko. Heh... jak nie to to co... ? :?
    Działać musi a nie chce :( ponowne złożenie nie pomogło.
    electro
    Level 18  
    a co sygnalizuje drukarka ?, kiedy jest podlaczona do kompa, brak papieru czy co ?