Witam,
Zostałem obdarowany* wymienionym w temacie odtwarzaczem i zastanawiam się do czego mogę go wykorzystać.
Niestety, nie ma jak do niego podłączyć zestawu głośników 5.1 który mam (wprawdzie kiepskich, ale zupełnie mi to nie przeszkadza).
Odtwarzacz, jeśli chodzi o dźwięk, ma wyjścia cinch (stereo), cinch digital audio i optical digital audio.
- czy w tej sytuacji muszę dokupić amplituner?
- czy te wyjścia digital audio to jest 5.1/6.1, czy w ogóle ma na wyjściu tylko stereo? instrukcja jest dość lipna i nijak nie można się dowiedzieć
- i w ogóle jak to zrobić żeby było dobrze, tzn. wykorzystać możliwości urządzenia?
Z góry dzięki i pozdrawiam.
__________
*w konkursie przez pewien bank, więc rzesza obdarowanych jest dość liczna - myślę że wszelkie informacje dotrą do szerszego grona odbiorców
I przy okazji pewnie duża część nagród trafi na Allegro, więc możecie tanio kupić
Zostałem obdarowany* wymienionym w temacie odtwarzaczem i zastanawiam się do czego mogę go wykorzystać.
Niestety, nie ma jak do niego podłączyć zestawu głośników 5.1 który mam (wprawdzie kiepskich, ale zupełnie mi to nie przeszkadza).
Odtwarzacz, jeśli chodzi o dźwięk, ma wyjścia cinch (stereo), cinch digital audio i optical digital audio.
- czy w tej sytuacji muszę dokupić amplituner?
- czy te wyjścia digital audio to jest 5.1/6.1, czy w ogóle ma na wyjściu tylko stereo? instrukcja jest dość lipna i nijak nie można się dowiedzieć
- i w ogóle jak to zrobić żeby było dobrze, tzn. wykorzystać możliwości urządzenia?
Z góry dzięki i pozdrawiam.
__________
*w konkursie przez pewien bank, więc rzesza obdarowanych jest dość liczna - myślę że wszelkie informacje dotrą do szerszego grona odbiorców