witam. mam mały problem z nawiewem w mojej asterce F 91. wiele czytałem juz o tym i podejrzewam ten rezystor dmuchawy lecz u mnie poczatkowo spaliło ten duzy bezpiecznik 30, od dmuchawy, gdy wymieniłem to dmuchawa zadziałała tylko na 3 biegu a gdy przerzuciłem na 2 to znowu spalilo bezpiecznik i jeszcze raz,,,. prosze o jakies podpowiedzi bo juz nie wiem za co sie zabrac... dzieki.