logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

dobór wzmacniacza do głośników ROCKFORD FOSGATE R1693

patrolek1992 07 Maj 2010 02:33 1395 9
REKLAMA
  • #1 8045657
    patrolek1992
    Poziom 12  
    Posty: 82
    Ocena: 2
    Witam mam głośniki ROCKFORD FOSGATE R1693 głośniki 6x9 i nie wiem jaki mozna dać do nich najmocniejszy wzmacniacz ?? powiedzcie mi jaki moge dac wzmacniacz do nich zeby wyciągnąć z nich całą moc ?? pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 8045686
    bolek44
    Poziom 17  
    Posty: 266
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    Podaj ile masz $$$ i czy ma być to używka czy nowe


    Nie możesz opisać wszystkiego w jednym poście i nie zakładać drugiego?
  • #3 8045688
    patrolek1992
    Poziom 12  
    Posty: 82
    Ocena: 2
    wiesz wolałem rozłozyć to na rozne .... moze być uzywany ale powiedz mi jakiej mocy rms on powinien byc ?? zeby z nich wyciągnąć to co mogą dac .... ?? a kasa to juz sam pomysl tak rozsądnie
  • REKLAMA
  • #4 8045693
    bolek44
    Poziom 17  
    Posty: 266
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    Dla jednego rozsądnie 300-400zł a dla drugiego 3000-4000zł
    Określ się chłopie
  • REKLAMA
  • #5 8045694
    patrolek1992
    Poziom 12  
    Posty: 82
    Ocena: 2
    słuchaj to są głośniki 6x9 wiec niepotrzeba do nich jakiegos tam ostrego wzmacniacza tylko taki koło 100-150 watt na głośnik .... wiec chyba koło 250zł sie wyrobie ?? i odpowiedz mi na tamtego posta ktore głośniki są leprze te magnaty czy jbl???
  • #6 8045707
    bolek44
    Poziom 17  
    Posty: 266
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    Te głośniki mają po 60w RMS a ty chcesz 150?Życze szczęscia
  • REKLAMA
  • #7 8045717
    patrolek1992
    Poziom 12  
    Posty: 82
    Ocena: 2
    no ok wiec mowie zebys mi powiedział jaki wzmacniacz mam dac do nich ?? i podał jakies przykłady moze byc nawet uzywany aby był koło do 200zł
  • #8 8045743
    bolek44
    Poziom 17  
    Posty: 266
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    Możesz szukać Sony XM 1002,Alpine V12 3549.Niedrogie wzmaniacze ale mają jakośiowe waty
  • #9 8046673
    patrolek1992
    Poziom 12  
    Posty: 82
    Ocena: 2
    i jaka cena takich wzmacniaczy ??
  • #10 8047034
    bolek44
    Poziom 17  
    Posty: 266
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    Poszukaj na alledrogo.Można je trafić nawet za 250zł

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje wzmacniacza do głośników ROCKFORD FOSGATE R1693 (6x9), aby maksymalnie wykorzystać ich moc. W odpowiedziach zasugerowano, że odpowiedni wzmacniacz powinien mieć moc około 100-150 W na głośnik, co odpowiada 300-400 W RMS dla pary głośników. Użytkownik rozważa zakup używanego wzmacniacza w przedziale cenowym do 200 zł. Polecono modele takie jak Sony XM 1002 oraz Alpine V12 3549, które można znaleźć na platformach sprzedażowych, takich jak Allegro, w cenach do 250 zł.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA