Czy zna ktoś może program do symulacji układów analogowych- chodzi o symulacje na podstawie pliku wav i eksport równiez do pliku dźwiękowego.
Buduje wzmacniacze i efekty gitarowe , a dobrze byloby miec program potrafiacy zasymulowac wplyw danego urzadzenia na brzmienie itp.[/b]
Buduje wzmacniacze i efekty gitarowe , a dobrze byloby miec program potrafiacy zasymulowac wplyw danego urzadzenia na brzmienie itp.[/b]