Witam, mam pytanie: który z programów do symulacji układów elektronicznych daje możliwość wypuszczenia na kartę dźwiękową sygnału wytwarzanego przez narysowany układ (np. generator częstotliwości akustycznych).
Z góry dzięki za odpowiedzi,
pozdrawiam bf214
Z góry dzięki za odpowiedzi,
pozdrawiam bf214