Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przewód wspomagania Ford Galaxy MK1

08 Maj 2010 20:24 2177 2
  • Poziom 1  
    Witam jestem posiadaczem Galaxy 1.9 tdi (81KW)ostatnio zauważyłem dziwne pocenie się przewodu wspomagania kierownicy.Pocenie jest koloru RUDEGO i nie jest to typowo olejowe poziom oleju też się za bardzo nie zmienił.Pocenie wystąpiło na przewodzie od listwy kierowniczej zaraz na zacisku z rurki stalowej w wąż gumowy przy wzniesieniu do pompy wspomagania. Pozdrawiam
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 33  
    O czym Ty piszesz? Dobrze zrobisz, kiedy pojedziesz do najbliższego mechanika i pokażesz mu wyciek Być może i dłużej pożyjesz.. On Ci poda adres sklepu. Wogóle co to za pytanie? Nie wprowadzaj innych ludzi w błąd bo popadasz teraz w jakieś skrajności człowieku tych przewodów się nie naprawia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak wymieniasz to komplet. Przepraszam, ale aż mnie ruszyło.

Moderowany przez Błażej:

W związku z usuwaniem swoich postów i tym samy wprowadzania zamętu, blokuje możliwość pisania do czasu wytłumaczenia się. PW moderatorów czeka.

• Osprzęt kablowy
  • Poziom 17  
    Witam
    Przy poceniu się różnica poziomu oleju nie będzie zauważalna.
    Co do koloru to sprawdź jakiego koloru masz olej w zbiorniczku wspomagania.
    Sugeruję wymianę przewodu w celu uniknięcia późniejszych nieprzyjemności w trasie...