Witam. Mam komputer i jak chcę go wyłączyć, to wyłącza się ale tylko do momentu: "trwa zamykanie systemu windows ... " i takie coś, ciągle jest i wyłączy się. Co robić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamszymen12 napisał:Witam. Mam komputer i jak chcę go wyłączyć, to wyłącza się ale tylko do momentu: "trwa zamykanie systemu windows ... " i takie coś, ciągle jest i wyłączy się. Co robić?
szymen12 napisał:"trwa zamykanie systemu windows ... " i takie coś, ciągle jest i wyłączy się. Co robić?