Mam problem ze znalezieniem odblokowanego modułu do mojego Bajaja Sunny 98r
Ponieważ mój moduł ma 4piny a te co są w sprzedaży w internecie mają 5pinów ;/
Czy da to dokupić jakaś przejściówkę albo da rade jakoś inaczej to podłączyć?? Który pin jest od czego??
O to zdjęcia tych modułów.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a50820253b8bc3d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd3a81e819527822.html
POMOCYyy
Ponieważ mój moduł ma 4piny a te co są w sprzedaży w internecie mają 5pinów ;/
Czy da to dokupić jakaś przejściówkę albo da rade jakoś inaczej to podłączyć?? Który pin jest od czego??
O to zdjęcia tych modułów.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a50820253b8bc3d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd3a81e819527822.html
POMOCYyy