logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bajaj Sunny problem z modułem zapłonowym (skuter 2T )

themartino 10 Maj 2010 19:35 2870 2
REKLAMA
  • #1 8059738
    themartino
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Mam problem ze znalezieniem odblokowanego modułu do mojego Bajaja Sunny 98r
    Ponieważ mój moduł ma 4piny a te co są w sprzedaży w internecie mają 5pinów ;/

    Czy da to dokupić jakaś przejściówkę albo da rade jakoś inaczej to podłączyć?? Który pin jest od czego??

    O to zdjęcia tych modułów.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a50820253b8bc3d.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd3a81e819527822.html


    POMOCYyy
  • REKLAMA
  • #2 8120253
    piotrek**
    Poziom 12  
    Posty: 88
    Ocena: 18
    Sorki że się podłączam do tematu ale mam ten sam problem.
    Chciał bym wiedziec czy znalazłeś odpowiedz na swoje pytanie,
    ja mam jakiś schemacik podłączenia tego modułu ale jest nie bardzo czytelny tzn. nie ma na nim standardowych oznaczeń jak to jest na schematach elektrycznych.
    Może masz już jakiś schemat i chciał byś się podzieli nim zemną lub informacjami na temat podłączenia tego ustrojstwa.
    Jeżeli chcesz to zapodam mój schemacik i razem wydedukujemy coś z niego...

    Pozdrawiam
  • #3 8174481
    themartino
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Niestety nic jeszcze nie wymyśliłem, ale byłem dzisiaj u mechanika i jak poskladam silnik to pojade do niego i jakoś to podłączymy.
    Jak możesz to prześlij mi ten schemat na themartino(_at_)wp.pl
    pozdro
REKLAMA