Posiadam od 2 lat tę nieszczęsną pralkę samsung f1043
od samego początku problemy. Telepie niesamowicie, ale juz się przyzwyczaiłem. Największy problem to jak kończy pranie i odlicza czas pokazuje 10min, spada a po chwili znów na 10, czekam pól godz spada np do 3 min a potem skok na np 8 min. I tak potrafi przez godzinę. Nawet jak mało prania jest i lekkie. Co może byc nie tak? Pomóżcie bo białej gorączki już dostaję.
od samego początku problemy. Telepie niesamowicie, ale juz się przyzwyczaiłem. Największy problem to jak kończy pranie i odlicza czas pokazuje 10min, spada a po chwili znów na 10, czekam pól godz spada np do 3 min a potem skok na np 8 min. I tak potrafi przez godzinę. Nawet jak mało prania jest i lekkie. Co może byc nie tak? Pomóżcie bo białej gorączki już dostaję.
Konto firmowe: