Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother hl-5270dn - kasowanie liczby stron bębna i lasera

13 Maj 2010 10:41 5125 4
 • Poziom 10  
  Jak można usunąć zapisy liczników w tym badziewiu co po 6 miesiącach działania żąda wymiany 2 podzespołów (bębna i lasera) wartych więcej niż nowa drukarka ?? pomimo że działa dobrze

  W HP-kach w tym samym przedziale np. HP 1320nw drukarka idzie bez zarzutu 2-3 lata na tonerach-zamiennikach z takim samym przebiegiem 100tys./6 mies.
 • Poziom 28  
  Wymianę bębna to może sobie życzyć (nie są wieczne) ale z tym laserem to chyba źle przeczytałeś może napisane jest coś innego bo jeżeli padnie laser to świeci błąd a nie wymianę a ile wydruków ma drukarka?
 • Poziom 10  
  Drukarka ma 128480 stron wydrukowanych i dokładnie podaję o co "woła" i dodam że wyskakujące błędy wstrzymują pracę drukarki:
  Wymień Zestaw układu transportu
  Wymień nagrzewnicę
  Wymień Laser
  Wymień Bęben

  czyli lepiej kup nową drukarkę, wyciąg z niej części i wsadź do starej obudowy . . grrr

  Z bębnem nie ma kłopotu bo kasuje się licznik bębna w ten sposób że otwieram pokrywę i naciskam 4 sekundy przycisk - na ekraniku się pojawia pasek postępu >>>> i OK

  Ale co z resztą ?? Ktoś kiedyś mówił o kodach serwisowych na forum ale nikt ich nie podał
 • Pomocny post
  Poziom 2  
  Wystarczy w jednym momencie nacisnąć przycisk go oraz + przytrzymać je z 5 sekund i pojawi się menu serwisowe i tam już możesz resetować system podajnik , laser, bęben i inne błędy.

  Mam nadzieje że pomogłem

  Pozdrawiam