Witam.
Mam plan(muszę) wykombinować następującą rzecz:
w ogrodzie mam fontannę oraz drugie urządzenie. Fontanna jest zainstalowana działa posiada czujnik zmierzchowy oraz mam pompkę. Wszystko własnej roboty ale bardzo ładne heheh:). Wszystko ładnie pięknie ale chciałbym zrobić do tego sterowanie.
Chodzi mi o takie coś aby fontannę oraz ten drugi odbiornik (oświetlenie ogrodowe) zaprogramować w następujący sposób: fontanna ma pracować przez cały tydzień. Jej oświetlenie ma załączać się wieczorem natomiast ten drugi odbiornik ma pracować jedynie w miesiącach zimowych.
Chodzi mi o to aby wszystko ładnie połączyć zamontować jakiś sterownik na ścianie czy jakieś inne ustrojstwo i już tego nie dotykać hehehe.
Lubię porządek
, prosiłbym o jakąś pomoc schemat lub jakieś materiały, które mogą mi pomóc
Dodam, że troszkę studiuję tą dziedzinę ale automatyk jest mi obca póki co
Z góry dziękuję
Mam plan(muszę) wykombinować następującą rzecz:
w ogrodzie mam fontannę oraz drugie urządzenie. Fontanna jest zainstalowana działa posiada czujnik zmierzchowy oraz mam pompkę. Wszystko własnej roboty ale bardzo ładne heheh:). Wszystko ładnie pięknie ale chciałbym zrobić do tego sterowanie.
Chodzi mi o takie coś aby fontannę oraz ten drugi odbiornik (oświetlenie ogrodowe) zaprogramować w następujący sposób: fontanna ma pracować przez cały tydzień. Jej oświetlenie ma załączać się wieczorem natomiast ten drugi odbiornik ma pracować jedynie w miesiącach zimowych.
Chodzi mi o to aby wszystko ładnie połączyć zamontować jakiś sterownik na ścianie czy jakieś inne ustrojstwo i już tego nie dotykać hehehe.
Lubię porządek
Dodam, że troszkę studiuję tą dziedzinę ale automatyk jest mi obca póki co
Z góry dziękuję