Witam.
Posiadam Case 4230 z 1995r.
Od pewnego czasu samoczynnie włączają i wyłączają mi się półbiegi, podczas pracy i w transporcie.
Co mogło ulec uszkodzeniu, czy jest możliwość ich całkowitego wyłączenia?
Gdzie mogę znaleźć elektrozawór do półbiegów. (poprosił bym o zdjęcia, nie mogę znaleźć)
Poszukuję również schematu deski elektronicznej, bo nic mi nie pokazuje.
Proszę o pomoc.
Posiadam Case 4230 z 1995r.
Od pewnego czasu samoczynnie włączają i wyłączają mi się półbiegi, podczas pracy i w transporcie.
Co mogło ulec uszkodzeniu, czy jest możliwość ich całkowitego wyłączenia?
Gdzie mogę znaleźć elektrozawór do półbiegów. (poprosił bym o zdjęcia, nie mogę znaleźć)
Poszukuję również schematu deski elektronicznej, bo nic mi nie pokazuje.
Proszę o pomoc.