logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Case 4230 z 1995 - samoczynne włączanie półbiegów, jak naprawić?

e44 17 Maj 2010 23:27 7858 1
REKLAMA
  • #1 8088604
    e44
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 2
    Witam.
    Posiadam Case 4230 z 1995r.
    Od pewnego czasu samoczynnie włączają i wyłączają mi się półbiegi, podczas pracy i w transporcie.
    Co mogło ulec uszkodzeniu, czy jest możliwość ich całkowitego wyłączenia?
    Gdzie mogę znaleźć elektrozawór do półbiegów. (poprosił bym o zdjęcia, nie mogę znaleźć)
    Poszukuję również schematu deski elektronicznej, bo nic mi nie pokazuje.
    Proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 9116781
    cichy1984
    Poziom 14  
    Posty: 168
    Pomógł: 1
    Ocena: 82
    i jak kolego poradziłes sobie z tymi półbiegami i licznikiem. mnie głownie ciekawi sprawa licznika bo włąsnie jestesmu na kupnie z tesciem takiego 4230 i licznik niby wyswieltal motogodziny po wyłaczniu stacyjki ale po przekreceniu to tylko wszytko sie swieci a nie ma wskazan. jakbys mógł to podpowiedz od czego zaczac szukac ?
REKLAMA