Witam,mam taki problem z wymienionym w tytule laptopie otóż potrafi się on sam wyłączyć,w czasie jak to się dzieję na 2 sek. wskakuje niebieski obraz i coś pisze,nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać w ciągu tego czasu.Czy to może być od przegrzewania się np procka? Jego temp. to ponad 70C.Jest to Athlon 1400+ o zegarze 1200ghz(słyszałem że się bardzo grzeją).Mam jeszcze takie pytanie że zegar w systemie oraz w everescie raz pokazuje 1200ghz a raz 768mhz czym to jest spowodowane? Jak zrobić żeby było cały czas 1200ghz? I może ktoś wie jak zaradzić temu żeby laptop się nie wyłączał np. może jest ustawienie jakieś w biosie które każe mu sie wył.po przekroczeniu jakiejś temp,jak to wył.?