logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

WSK 125 nie odpala, buczy i dymi po wymianie części - co sprawdzić?

mateuszwsk125 23 Maj 2010 12:19 915 1
REKLAMA
  • #1 8108238
    mateuszwsk125
    Poziom 10  
    Posty: 6
    Witam!!Posiadam wsk 125. NIe pali. Iskra jest bardzo duza, paliwo dochodzi, kompresja jest, a ona nie chce palić. Gdy próbuje ją pchać to buczy, albo lekko dymi(niebieski dym) i zero odzewu. Co to moze być. Dodam ze wsk jest po wymianie łozysk, simeringów, pierścieni i tłoka. Przed tem chodziłą dobrze. Tylko wybrałem sie na dłuzszą wycieczke wską i po kilkunastu km gdy dodałme gazu to mi nie wchodziłą na obroty. A gdy ją zgasiłem to juz nie mogłęm nawet odpalić. Wie ktoś co to moze być??? Wymieniłem juz kilka świec i to samo, przeyczyściłem gaźnik i tez nic. MOze klin ścieło na magnecie??
  • REKLAMA
  • #2 8108352
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165

    Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15.
REKLAMA