chciał bym sie dowiedzic jakich klawiszy uzyc aby zrestartowac biosa do ustawien fabrycznych tylko laptop nie ma matrycy jest podłaczony zewnatrzny monitor ale bylo bawione w biosie i go teraz nie wykrywa pomocy
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam