Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LG 37ld450 problem z usb

krzysiek0978 09 Cze 2010 14:11 12728 8
  • #1 09 Cze 2010 14:11
    krzysiek0978
    Poziom 2  

Witam serdecznie.

Mam maly problemik z moim Tv lg 37ld450 problem polega na tym ze nie moge na nim ogladac filmow (divx) po przez gniazdo USB, kiedy zostaje podlaczony do telewizora hdd lub pen drive tv widzi tylko zdjecia i muzyke i nic wiecej .Sprzedawca podczaz zakupu powiedzial ze jest mozliwosc wymiany oprograwowania lecz na stronie LG nie ma nic na ten temat.Po rozmowie z konsultantem z Lg rowniez dostalem odp ze jest to nie mozliwe ze ta opcja jest dopiero od modelu 750. Czy moze ktos z was wie jak rozwiazac ten problem?JAk odblokowac port USB
    Pozdrawiam i dziekuje za odp.[/quote]

0 8
  • #4 09 Sie 2010 07:49
    malone32
    Poziom 11  

i jak udalo Ci sie coś ustawić bo ja mam ten sam problem tyle ze w modelu 32''

0
  • #5 14 Sie 2010 01:15
    TW_Sajgon
    Poziom 2  

Co do modelu 37LD450 to potwierdzam, odblokowanie możliwości oglądania filmów działa. Zrobione przy użyciu telefonu na Symbianie ( https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=8396486&highlight=#8396486 ) Rzeczywiście hasło do menu serwisowego jest inne i trzeba wbić 0413 zamiast 0000.

Dodatkowo mogę również potwierdzić, że na modelu 37LD450 bez problemu śmiga podpięty w USB dysk przenośny Samsung 500Gb

Pozdrawiam.

1
  • #6 19 Sie 2010 18:58
    malone32
    Poziom 11  

a wiesz może jak to zrobic inną metodą? nie posiadam telefonu z Symbianem a bardzo mi zależy żeby to odblokowac.

czytam tu wiele postów i jest wiele róznych modelów tv ale twój model jest najbliższy mojemu bo tylko rózni sie rozmiarem bo ja mam 32LD450.

będe wdzieczny za każda pomoc...
    pozdr.

0
  • #7 31 Sie 2010 14:50
    glapsson
    Poziom 17  

Dla zainteresowanych odblokowywaniem usb w LG dodam że w modelu LG 37ld420 bezproblemowo za pomocą nokia e51 z iremote i kodami pilotów

opis w załaczniku ale dla innego tv LG --zasada pozostaje odobna i plik iremote to sobie sami oszukacie bo wystarczy google do tego

lg 37ld420 można odblokować usb kod serwisówki 0413 a nie 0000
    i zmiana w tool option 3 divx z 0 na 1
    wifi ani blutacza nie ma reakcji zmiany z 0 na 1 wiec chyba nie wlutowali .... no to by było zbyt piękne

Jeżeli na waszym symbianie nigdy nie uzywaliście iremote to to co ponizej jest raczej zbędne bo wystarczy sciagnać legalna 10-cio dniówkę i według opisu z pliku poniżej odpalić pilota serwisowego

ale jeżeli sa problemy z symbianem to to powinno pomóc
    http://www.nokia-e51.net/zlamanie-systemu-nokia-e51-z-softem-2003436-vt1076.htm

reszta w google gdyż kłania się regulamin

ale xplore wrzuciłem inne bo w zsadzie już miałem wyższe ale zadziałało tak samo
    miałem problem z podpisami żeby uruchomić niektóre aplikacje w symbianie stąd jego odblokowanie

Ale w zasadzie to to samo co podał kolega technex

0
  • #8 12 Lis 2010 12:43
    MrMsQ
    Poziom 9  

Witam, Czy można to zrobić używając wejścia do menu serwisowego OK - OK czy nie ten już firmware, lub pilotem programowalnym uniwersalnym Welltech? I czy są aplikacje na telefon z Windows Mobile zamiast Symbiana?

0
  • #9 18 Lut 2011 15:38
    tadek49
    Poziom 9  

Witam.Ja odblokowałem USB pilotem uniwersalnym Thomson Rock 3205,który kupiłem na Allegro(dzisiaj otrzymałem).Czytałem na forum,ale tam jest trochę inaczej.Ja zrobiłem tak.
    Klik na Setup następnie klik naTV Gdy wskaźnik jest zapalony wprowadzić kod do telewizora 119 Teraz wciskamy klawisz SHIFT (zapala się czerwona dioda) następnie klawisz ENTER -/-- Pojawia się okno do wpisania kodu.
    Oryginalnym pilotem od TV, wpisujemy Kod do menu: 0413, wybrać tool option 3 divx ustawić na 1.Wyłączyć telewizor.Wszystko jest OK.Teraz mogę oglądać filmy z Pendriva lub z dysku zewnętrznego
    Pozdrawiam.

0