Witam,
Interfejs po prostu świruje, raz jest wykrywany jako Ross-Tech HEX-USB-CAN V 1.4. a po ponownym podłączeniu komp go nie widzi lub też pisze ze linie zwarte są do masy. Przy czym system został przeinstalowany i dalej to samo.
Bardzo proszę o info, może ktoś się spotkał z tym problemem.
Interfejs po prostu świruje, raz jest wykrywany jako Ross-Tech HEX-USB-CAN V 1.4. a po ponownym podłączeniu komp go nie widzi lub też pisze ze linie zwarte są do masy. Przy czym system został przeinstalowany i dalej to samo.
Bardzo proszę o info, może ktoś się spotkał z tym problemem.