Interfejs HEX V2 (klon) przestał działać najprawdopodobniej po przypadkowym wyciągnięciu z portu OBD przy włączonym zapłonie. Stale świecą się niebieska oraz czerwona dioda LED. Nie mogę uruchomić VCDS, cały czas pokazuje error code list: 0x0007 oraz 0x000E. Nawet nie mogę wejść do programu.
Jak to naprawić?
AI: Jaka jest wersja systemu operacyjnego oraz VCDS, której używasz?
Windows 7, VCDS 23.1.1
AI: Czy interfejs jest widoczny w menedżerze urządzeń po podłączeniu do komputera? Próbowałeś podłączyć go do innego komputera lub pojazdu?
Interfejs nie jest widoczny w menedżerze urządzeń - przynajmniej okno jakby się updatuje po podłączeniu, natomiast nie widać, żeby urządzenie się pojawiło.
Jak to naprawić?
AI: Jaka jest wersja systemu operacyjnego oraz VCDS, której używasz?
Windows 7, VCDS 23.1.1
AI: Czy interfejs jest widoczny w menedżerze urządzeń po podłączeniu do komputera? Próbowałeś podłączyć go do innego komputera lub pojazdu?
Interfejs nie jest widoczny w menedżerze urządzeń - przynajmniej okno jakby się updatuje po podłączeniu, natomiast nie widać, żeby urządzenie się pojawiło.