Witam, mam problem z TV jak w temacie. Po wymianie trafopowielacza muszę nastawić geometrię. A ten buc nie włazi w menu serwisowe. Wduszam jednocześnie PR- VOL- załączam do ST-BY odbiornik startuje przyciski zwalniam po 10 sek i nic brak planszy serwisowej.