#1 8215600 21 Cze 2010 20:53 nazik1985 nazik1985 Poziom 10 Posty: 15 Ocena: 8 Autor tematu Post #1 8215600 21 Cze 2010 20:53 koledzy mam pytanie gdzie się znajduje zbiorniczek do płynu FAP i jaki najlepiej dolać w razie czego z góry dzięki
#2 8217020 22 Cze 2010 09:10 janrad99 janrad99 Poziom 15 Posty: 124 Pomógł: 6 Ocena: 63 Pozytywne oceny Pomocny post? (+7) Post #2 8217020 22 Cze 2010 09:10 Zbiornik jest z lewej strony w okolicach tylnej kanapy. Dostęp od spodu. W 2003 r była zmiana z DPX-42 na eolys 176, dolać trzeba ten właściwy.