Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PEUGEOT 807 2.2 HDI - FAP GDZIE ZNAJDUJE SIĘ ZBIORNICZEK

11 Jul 2014 09:15 6954 2
  • Level 9  
    WITAM
    KUPIŁEM PEUGEOT -a 807 2,2 hdi 128 ps 6 biegów rok produkcji 21.11.2005 w wersji "platino". Jednak po diagnostyce komputerowej wskazuje iż brakuje płynu do FAP. mam wielki problem z jego odnalezieniem, jak i z odnalezieniem zbiorniczka do spryskiwaczy. proszę o pomoc
    poza tym auto na wypasie posiada dosłownie wszystko począwszy od dużej nawigacji, białych skór, el. drzwi, el. wszystkie szyby, lusterek, grzanych foteli, szyberdachów, czujników świateł i wycieraczek, tempomatu, roletek w drzwiach Xeonów,czujników parkowania, relingów dachowych, dodatków chromowych systemów wspomagających bezpieczeństwo jak ABS, ESP,dodatkowego lusterka dla dzieci, alufelg, a-termicznych szyb, grzanych szyb (przednia, tylna, tylne boczne) na 7 fotelach kończąc. Auto ma oryginalny potwierdzony przez serwis przebieg 312 000 km, wraz z wszystkimi rachunkami i wpisami do książki serwisowej -ostatni 20. 05.2014r przy przebiegu 302000. jedynie jest FAP do uzupełnienia. auto pochodzi z belgi i jestem jego 2 właścicielem, 1 w Polsce. cena jaka za niego dałem to na "gotowo" 13550zł z tablicami Polskimi.
    Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu zbiorniczków
  • Level 31  
    Znajdziesz go pod samochodem w okolicy zbiornika paliwa.Samo dolanie nie wystarczy trzeba wyzerować licznik dodatku.
  • Level 9  
    dziękuje ślicznie
    zbiorniczek do spryskiwaczy znalazłem, ale tego nie mogłem zlokalizować. dziękuje za pomoc