Witam.
Mam problem z ustawieniem Slicana cct1668. Sytuacja wygląda następująco: centrala połączona jest ze światem trzema liniami (analog, ISDN i GSM), do centrali wpięte są 3 aparaty analogowe (trzech abonentów), to co chcę zrobić, to ustawić centralę tak, aby działała tak jak gdybym podłączył te 3 aparaty bezpośrednio do linii miejskich. To znaczy tak aby abonent 1 miał dostęp tylko do linii 1 (analog), abonent 2 tylko do linii 2 (ISDN) itp. To samo w drugą stronę, jak ktoś zadzwoni na linię pierwszą, to tylko aparat pierwszy ma dzwonić, jak na drugą, to drugi. Tą część akurat udało mi sie już ustawić (rozmowy przychodzące), nie umiem sobie natomiast poradzić z częścią pierwszą (rozm wychodzące). Wiem, że takie ustawienie może dziwnie wyglądać (zapytacie po co centrala wogóle), ale tak ma być, centrala jest potrzebna do przekazywania numeru dzwoniącego przez CTI po RS232 do programu firmowego.
Mam problem z ustawieniem Slicana cct1668. Sytuacja wygląda następująco: centrala połączona jest ze światem trzema liniami (analog, ISDN i GSM), do centrali wpięte są 3 aparaty analogowe (trzech abonentów), to co chcę zrobić, to ustawić centralę tak, aby działała tak jak gdybym podłączył te 3 aparaty bezpośrednio do linii miejskich. To znaczy tak aby abonent 1 miał dostęp tylko do linii 1 (analog), abonent 2 tylko do linii 2 (ISDN) itp. To samo w drugą stronę, jak ktoś zadzwoni na linię pierwszą, to tylko aparat pierwszy ma dzwonić, jak na drugą, to drugi. Tą część akurat udało mi sie już ustawić (rozmowy przychodzące), nie umiem sobie natomiast poradzić z częścią pierwszą (rozm wychodzące). Wiem, że takie ustawienie może dziwnie wyglądać (zapytacie po co centrala wogóle), ale tak ma być, centrala jest potrzebna do przekazywania numeru dzwoniącego przez CTI po RS232 do programu firmowego.