Witam
Mam problem z wartości dwu zwęglonych oporników na płycie sterownika. Chodzi o R9 i R4 wyjście M71 , M72 .
Jeśli ktoś mógłby pomóc lub ma schemat tego sterownika byłbym wdzięczny
Mam problem z wartości dwu zwęglonych oporników na płycie sterownika. Chodzi o R9 i R4 wyjście M71 , M72 .
Jeśli ktoś mógłby pomóc lub ma schemat tego sterownika byłbym wdzięczny