mam problem z pralką whirlpool AWM 250,nie wiem dlaczego spaliły się 2rezystory oznaczone na płytce R58 i R30, może ktoś powie mi jakie miały wartości i od czego uległy awarii.prala do końca i nagle stop..pomocy!!
co do kalkulatora to dzięki, ale chodzi mi oto że jeden rezystor sfajczył się zupelnie i niema na nim żadnego paska .wydaje mi się że był koloru niebieskiego ale jakiej wartości to najstarsi górale nie wiedzą.gdyby miał ktoś schemat lub taką samą prale to prosze o kontakt.bo mi żona głowe suszy!