Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pendrivem -EMTEC 64 GB, utrata danych

yaamaha 30 Cze 2010 21:03 939 2
  • #1 30 Cze 2010 21:03
    yaamaha
    Poziom 2  

Jak jest memory stick 60 GB, to są to 2 osobne po 30 GB. Mam taki. Ale ostatnio jeden z nich wygląda tak:
    Problem z pendrivem -EMTEC 64 GB, utrata danych
    Zdjęcia, oraz wszelką grafikę dodajemy za pomocą opcji "Dodaj obrazek". Poprawiłem ale proszę zapamiętać i stosować. (gsm_virus)
    Już taki był jakiś czas temu, ale sam się naprawił po kilku dniach. Teraz jest to stan stały. I nic nie mogę z nim zrobić.
    Znajomy -informatyk jest zdania, że może być to spowodowane używaniem w nazwach plików (i w informacjach o nich) Hangul, Hiragana itd -ogólnie mówiąc pisowni dalekiego wschodu (koreański, japoński). A oprogramowanie tego pen'a było przecież produkowane na język polski -angielski itd (czyli tych używających alfabetu łacińskiego)
    Naprawdę zależy mi na wiedzy, jak odzyskać te pliki. Jest całkowicie zapełniony...
    Mogę wysłać do sprzedawcy, bo jest jeszcze na gwarancji, ale chce te pliki odzyskać.

0 2
  • #2 30 Cze 2010 22:15
    michal_aniol
    Poziom 32  

1. Kopia posektorowa do pliku https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1330304.html
    2. Potem przeskanuj obraz który wykonasz DMDE lub ZAR i zobacz czy znajdzie jakąś poprawną strukturę folderów.

0
  • #3 03 Lip 2010 11:02
    yaamaha
    Poziom 2  

Dzięki za poprawienie obrazka (dostosuję się)
    I
    dzięki za odpowiedź

0