Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie kolumny do wieży Samsung

gmitrajt 05 Aug 2010 19:01 1687 7
 • #1
  gmitrajt
  Level 12  
  Witam
  Posiadam wieże Samsung MAX-920 (taką) ze standardowymi kolumnami jednak nie działają już dobrze (prawdopodobnie zużyły się membrany). Chciałbym kupić nowe kolumny, ale nie wiem o jakiej max. mocy bedą działać z tą wieżą.
  Czy np. te http://allegro.pl/item1168570542_kolumny_sony_ss_h616_3_way_6_ohm_25_50w_od_1_zl.html będą współpracować z tą wieżą?
  Jesli nie prosze podać jakieś inne najlepiej na licytacji bcm.
 • #2
  dark-
  Level 20  
  Jak chcesz to mam głośniki oryginalne z tych kolumn ale to same głośniki bo obudowy mi się rozkraczyły.. A te Sonówki wydaje mi się, że dobrze zagrają też mam takie tylko, że 2-way ;)
 • #3
  gmitrajt
  Level 12  
  A powiedz mi jeszcze jakiej maksymalnej mocy i ile ohm moge podpiąć kolumny do tej wieży?
 • Helpful post
  #4
  dark-
  Level 20  
  6ohm a moc raczej nie wielka bo wieża ma tylko 80W poboru z sieci..
 • #5
  gmitrajt
  Level 12  
  To jeszcze zapytam czy kupować te kolumny Sony co podałem w pierwszym linku i czy będa pasować do tej wieży? Czy może szukać czego innego
  A i czy moge sie spodziewać lepszej jakości dźwięku czy gorszej niż na tych standardowych kolumienkach od wieży?
 • Helpful post
  #6
  dark-
  Level 20  
  Jakość dźwięku może być lepsza bo są to kolumny 3-drożne a te Samsungi mają jeden głośnik szerokopasmowy tylko, który szczerze mówiąc jest lichy.. Mocowo też mogą być ok więc bierz ;)
 • #7
  gmitrajt
  Level 12  
  Dzięki wielkie za pomoc. Dostajesz pomógł.
  Będe licytował te kolumny, też mam nadzieje na dobrą jakość dźwięku. Pzdr.
 • #8
  michios
  Level 10  
  kolumny...hmm... troszkę mi nie dogustu ale to ty je kupujesz ;) wracam do temayu wzmacniacz mozę być jakiś stereo np:ws-502, mono-eltron30u , polecam bardzo ws-304s(pw7010)dałem ci jakieś podpowiedzi ;)

  Moderated By przemo-lukas:

  Tylko, że nie związane z tematem. Wszyscy polscy użytkownicy forum podlegają tej samej ocenie w zakresie: poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie.
  Za podstawowe przesłanie w działalności na forum uznaje się bezinteresowność, własną inicjatywę i przedsiębiorczość użytkowników. Nie będą akceptowane wszelkie formy lenistwa, i roszczeniowego charakteru prezentowane przez użytkowników. Więc zamiast "pomógł" kolega "zarobił" ostrzeżenie.