Witam, przerabiam zespół napędowy, załatwiłem silnik jednofazowy i mam pytanie do osób które już spotkały się z tą maszyną o sposób podłączenia do sieci 230V.
Typ SEe804A, 220V, 3,55A, 1420 Rpm, 0,55/0,75KW, S1, 20/400-µF/V
https://obrazki.elektroda.pl/0_1281530506.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/13_1281530506.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/18_1281530507.jpg
Typ SEe804A, 220V, 3,55A, 1420 Rpm, 0,55/0,75KW, S1, 20/400-µF/V
https://obrazki.elektroda.pl/0_1281530506.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/13_1281530506.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/18_1281530507.jpg