Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z pralką bosch wol 1650

09 Wrz 2004 11:43 5821 14
  • Poziom 10  
    witam, tydzień temu zakupiłem pralkę boscha wol 1650. po pierwszym uruchomieniu stwierdziłem, że pralka musi być uszkodzona - poziom hałasu daleko przekracza deklarowane przez producenta 68 dB podczas prania - dźwięk jest wibrujący, nieprzyjemny, po prostu nie da rady wytrzymać. po konsultacji z serwisem sprawdziłem jeszcze raz czy pralka stpi pewnie na nóżkach (stoi) oraz czy nie ma w pralce obcych przedmiotów (nie ma). w miejscu zakupu, sprzedawczymi wspominała coś o silniku skrzydełkowym - nie mam zielonego pojęcia co to może być. czy ktoś z forumowiczów spotkał się może z takim problemem? co może być przyczyną? dziękuję za pomoc. :?:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Witam. A zabezpieczenie transportowe zdjąłeś? :wink:
  • Poziom 10  
    zabezpieczenie zdjalem, pralka stoi na nozkach i nie dotyka innymi elementami podlogi. ten dzwiek to nie swist, tylko wibracja, tak jakby jakis element dzialajac wprawial ja w wibracje.
  • Poziom 21  
    Jak dla mnie sprawa jest prosta: Po co gdybać skoro pralka jest na gwarancji to niech zajmie się tym serwis. Ingerencja doprowadzi tylko do utraty gwarancji.
  • Poziom 10  
    wibracje pojawiaja sie podczas krecenia bebnem
  • Poziom 10  
    na wirowaniu nie ma wibracji i jest zdecydowanie ciszej - choc teoretycznie powinno byc glosniej.
  • Poziom 10  
    podczas ruchów bębna.
  • Poziom 20  
    Panowie !.na razie spoko układa się pasek i amortyzatory ! po pewnym czasie problem zmieni dzwięk.