Dlaczego creative ma takie małe obudowy i taki super bas a jak ja bym wstawił swój głośniczek o parametrach
Fs(Hz) 50
Qms 4
Qes 0,6
Qts 0,52
Vas (L) 13
do małej obudowy jaki efekt bym uzyskał acha i przede wszykim jak mała powinna być ta obudowa moja ma 30l jest nawet niezły efekt ale nie jest porównywalny do creativa dalczego. Próbowałem przepuścić sygnał przez filtr 20-150 hz zale to dużo niepomogło
Fs(Hz) 50
Qms 4
Qes 0,6
Qts 0,52
Vas (L) 13
do małej obudowy jaki efekt bym uzyskał acha i przede wszykim jak mała powinna być ta obudowa moja ma 30l jest nawet niezły efekt ale nie jest porównywalny do creativa dalczego. Próbowałem przepuścić sygnał przez filtr 20-150 hz zale to dużo niepomogło