Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką pralkę kupić do 1000zł, klasa A+

zwyklyczlowiek 24 Aug 2010 14:44 7901 8
    zwyklyczlowiek
    Level 23  
    Witam wszystkich, pomóżcie mi wybrać pralkę, pilny zakup, oto moje kryteria:

Cena do 1000 zł im mniej tym lepiej.
    Klasa najlepiej A+.
    Jak najmniejsze zużycie wody.
    Niezawodna.
    Jak najdłuższa gwarancja.
    Tanie części, dobra sieć serwisowa.
    Ładowana od przodu.
    Mile widziana (tylko łącznie) pełne otwarcie drzwi i możliwość zmiany kierunku ich otwierania na prawy.
    Głebokość max. 55 cm lub z tylną ścianą cofniętą w stosunku do blatu pokrywy aby było miejsce na przyłącza ( jak w mojej własnej Gorenje WA 503).
    Nie wyższa niż 84 cm, aby weszła pod blat razem z resztą zabudowy wnęki, blat jest niezbędny, bo na nim jest miejsce dla kuchenki gazowej.

Reszta nie jest aż tak bardzo istotna bo wyposażam pod wynajem.

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
    cirrostrato
    Level 37  
    W marketach w Warszawie promocja na Candy za 866zł, w zasadzie spełnia twoje kryteria.
    JohnnyBlaze
    Level 15  
    No według Pana kryteriów musiałby Pan kupić 4 albo 5 pralek.Jedna niezawodna,druga oszczędna,jeszcze następna z długą gwarancją,oraz tanim serwisem.Napisał Pan,że w domu używana jest Gorenje,i myślę,że i warto poszukać coś z tej firmy.Model WA50109 można kupić już spokojnie do 1000zł
    zwyklyczlowiek
    Level 23  
    Wolałabym coś z klasy A+.
    Zużycie wody 45 l to też sporo.
    Poza tym, ten model Gorenje ma głebokosć 60 cm, czy wiadomo o ile jest cofnięta tylna ściana w stosunku do blatu pokrywy, ja potrzebuję co najmniej 10 cm.
    PS. jestem koleżanką, a nie żadnym Panem.
    zwyklyczlowiek
    Level 23  
    Co sądzicie jeszcze o tych Polar PFL 1219 lub Polar PFL 1005?
    Co do drzwi w MM powiedzieli mi, że o prawych lub przekładalnych mogę zapomnieć, było to możliwe dawniej, a żadne obecnie produkowane modele nie mają takiej możliwości. Czy to prawda?
    User removed account
    User removed account  
    zwyklyczlowiek
    Level 23  
    Drzwi w niektórych pralkach też można ( było minęło, jak widać:cry:) przekładać, np. w Gorenje WA 503.

Dzięki za wszystkie porady, wezmę chyba w końcu tego PFL 1219.