Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką pralkę kupić do 1000zł, klasa A+

24 Sie 2010 14:44 7739 8
  • Poziom 23  
    Witam wszystkich, pomóżcie mi wybrać pralkę, pilny zakup, oto moje kryteria:

Cena do 1000 zł im mniej tym lepiej.
    Klasa najlepiej A+.
    Jak najmniejsze zużycie wody.
    Niezawodna.
    Jak najdłuższa gwarancja.
    Tanie części, dobra sieć serwisowa.
    Ładowana od przodu.
    Mile widziana (tylko łącznie) pełne otwarcie drzwi i możliwość zmiany kierunku ich otwierania na prawy.
    Głebokość max. 55 cm lub z tylną ścianą cofniętą w stosunku do blatu pokrywy aby było miejsce na przyłącza ( jak w mojej własnej Gorenje WA 503).
    Nie wyższa niż 84 cm, aby weszła pod blat razem z resztą zabudowy wnęki, blat jest niezbędny, bo na nim jest miejsce dla kuchenki gazowej.

Reszta nie jest aż tak bardzo istotna bo wyposażam pod wynajem.

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
  • Poziom 36  
    W marketach w Warszawie promocja na Candy za 866zł, w zasadzie spełnia twoje kryteria.
  • Poziom 14  
    No według Pana kryteriów musiałby Pan kupić 4 albo 5 pralek.Jedna niezawodna,druga oszczędna,jeszcze następna z długą gwarancją,oraz tanim serwisem.Napisał Pan,że w domu używana jest Gorenje,i myślę,że i warto poszukać coś z tej firmy.Model WA50109 można kupić już spokojnie do 1000zł
  • Poziom 23  
    Wolałabym coś z klasy A+.
    Zużycie wody 45 l to też sporo.
    Poza tym, ten model Gorenje ma głebokosć 60 cm, czy wiadomo o ile jest cofnięta tylna ściana w stosunku do blatu pokrywy, ja potrzebuję co najmniej 10 cm.
    PS. jestem koleżanką, a nie żadnym Panem.
  • Poziom 23  
    Co sądzicie jeszcze o tych Polar PFL 1219 lub Polar PFL 1005?
    Co do drzwi w MM powiedzieli mi, że o prawych lub przekładalnych mogę zapomnieć, było to możliwe dawniej, a żadne obecnie produkowane modele nie mają takiej możliwości. Czy to prawda?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Drzwi w niektórych pralkach też można ( było minęło, jak widać:cry:) przekładać, np. w Gorenje WA 503.

Dzięki za wszystkie porady, wezmę chyba w końcu tego PFL 1219.